MELLODY 30

Mellody 30Mellody 30 zaprojektowana została na wzór modnej w Europie Zachodniej i Skandynawii linii stylistycznej, z dużą ilością okien i łuków w nadbudówce oraz z silnie doświetloną kabiną. Jacht jest laureatem nagród na targach branżowych oraz zwycięzcą regat jachtów kabinowych MamertCup 2010 i 2011.
Kadłub jachtu to kompromis pomiędzy kubaturą wnętrza, statecznością, łatwą sterownością w trudnych warunkach a osiągami. Pokład to połączenie stylistyki i funkcjonalności z bardzo dobrą widocznością w stronę dziobu. Unikalna konstrukcja pokładu zapewnia doskonałą komunikację pomiędzy kokpitem a dziobem nawet przy dużych przechyłach.

Dane techniczne
Idealne połączenie przestrzeni i ergonomii. Mellody 30 oferuje użytkownikom 2-metrową wysokość w kabinie i optymalny rozkład pomiędzy poszczególnymi sekcjami jachtu. Wszystkie elementy zabudowy zaplanowane są w sposób funkcjonalny, zapewniając wysoki komfort poruszania się po wnętrzu jednostki. Doświetlenie i wentylacja to kolejne unikalne cechy. Aż 11 okien, w części otwieranych, a także panoramiczny sky-look zwiększa poczucie wygody w przestrzennej, dobrze doświetlonej kabinie. Optymalny rozkład punktów świetlnych gwarantuje podobny efekt po zmroku.
Artykuł "NOWY JACHT MELLODY 30"  na stronie mazury.info.pl
Rzuty
  Cennik czarteru